O FIRMIE OFERTA HANDLOWA ADRESY KONTAKTOWE
Centrum Kolorów
Wykaz sklepów i Hurtowni SED-CHEM
OFERTA PRODUKTÓW POLIFARB DĘBICA

Te i inne produkty Polifarb Dębica znajdą Państwo w naszych sklepach i hurtowniach

PREMIUM AKRYL 2
Rozmiar: 9640 bajtów akrylowa farba emulsyjna do ścian i sufitów, pełny mat jest nowoczesną, wysokiej jakości, ekologiczną farbą akrylową do wymalowań wewnętrznych. Nadaje ścianom estetyczny, matowy wygląd i zapewnia długotrwały efekt dekoracyjny.

PREMIUM SATINA 7
Rozmiar: 10506 bajtów akrylowa farba lateksowa do ścian i sufitów, połysk satynowy jest wysokiej klasy akrylową farbą lateksową do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

PREMIUM GRUNT
Rozmiar: 8238 bajtów akrylowa farba gruntująca jest akrylową farba gruntującą do ścian i sufitów.

FARBA POLIURETANOWA DO GRUNTOWANIA PRZECIWRDZEWNA
Rozmiar: 7459 bajtów jest wyrobem dwuskładnikowym produkowanym na bazie żywicy poliuretanowej. Składnik A jest zawiesiną pigmentów i wypełniaczy z dodatkiem środków modyfikujących w roztworze żywic poliestrowych, zaś Składnik B to UTWARDZACZ PU-1 do wyrobów poliuretanowych. Gotowy wyrób uzyskuje się przez zmieszanie obu składników w odpowiedniej proporcji.

STYROMAL
Rozmiar: 11275 bajtów emalia styrenowana jest szybkoschnącą emalią nawierzchniową opartą na bazie żywicy alkidowej modyfikowanej styrenem. Produkowany jest w kilku wersjach, przystosowanych do różnych technik nakładania:
 • Wersja A- do malowania pędzlem i natryskiem pneumatycznym
 • Wersja B- do malowania natryskiem elektrostatycznym (EN)
 • Wersja C- do malowania jednocześnie natryskiem hydrodynamicznym i elektrostatycznym (EHN)
 • Wersja D- do malowania zanurzeniowego.

 • STYROLIT
  Rozmiar: 12365 bajtów podkład styrenowany do metalu jest podkładem opartym na bazie żywicy alkidowej modyfikowanej styrenem. Charakteryzuje się dobrą przyczepnością do podłoża i krótkim czasem schnięcia oraz zabezpiecza przed rozwojem korozji.

  Eko-Malux
  Rozmiar: 3424 bajtów Emalia akrylowa wodorozcieńczalna ogólnego stosowania, szybko schnie, nie żółknie, jest odporna na działanie czynników atmosferycznych.

  Ekolazur
  Rozmiar: 3424 bajtów Lazur akrylowy wodorozcieńczalny do drewna. Otrzymane powłoki są barwne, niekryjące, z widocznym rysunkiem malowanego drewna.

  Emaftal Premium
  Rozmiar: 4622 bajtów Emalia ftalowa przeznaczona do nawierzchniowego malowania powierzchni drewnianych, drewnopochodnych i elementów stalowych lub tynków, uprzednio właściwie zagruntowanych. Dostosowana do barwiania w systemie Vision ( NCS, RAL ).

  Emaftal
  Rozmiar: 4379 bajtów Emalia ftalowa przeznaczona do nawierzchniowego malowania powierzchni drewnianych, drewnopochodnych i elementów stalowych lub tynków, uprzednio właściwie zagruntowanych.

  Emalia chlorokauczukowa chemoodporna
  Rozmiar: 7685 bajtów Do nawierzchniowego malowania urządzeń i konstrukcji stalowych uprzednio zagruntowanych farba pokładową chlorokauczukową, narażonych na działanie czynników chemicznych tj. kwasów i alkaliów.

  Emalia do podłóg
  Rozmiar: 3548 bajtów Emalia falowa modyfikowana do podłóg wewnątrz pomieszczeń, tworzy powłoki o podwyższonej odporności na scieranie i zmywanie wodą z rozcieńczonymi detergentami.

  Farba podkładowa chlorokauczukowa chemoodporna
  Rozmiar: 4038 bajtów Do gruntowania urządzeń i konstrukcji stalowych narażonych na działanie czynników atmosferycznych, jako warstwa podkładowa pod emalie chlorokauczukowe.

  Ftalomat emalia
  Rozmiar: 3696 bajtów Emalia ftalowa matowa, ogólnego stosowania przeznaczona do nawierzchniowego malowania powierzchni drewnianych, drewnopochodnych i elementów stalowych lub tynków, uprzednio właściwie zagruntowanych.

  Ftalomat lakier
  Rozmiar: 3576 bajtów Lakier ftalowy matowy, przeznaczony do nawierzchniowego malowania powierzchni drewnianych, drewnopochodnych wewnątrz i zewnątrz pomieszczeń.

  Heliolux
  Rozmiar: 4584 bajtów Lakier uretanowy wodo- i światłoodporny, stosuje się w budownictwie do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni z drewna i materiałów drewnopochodnych narażonych na działanie czynników atmosferycznych.