O FIRMIE OFERTA HANDLOWA ADRESY KONTAKTOWE
Centrum Kolorów
Wykaz sklepów i Hurtowni SED-CHEM
OFERTA PRODUKTÓW HAJDUKI S.A.

Te i inne produkty Hajduki s.a. znajdą Państwo w naszych sklepach i hurtowniach

WYROBY DO STOLARKI BUDOWLANEJ
EMOLAK (S-1) Emalia do okien, drzwi i mebli
Rozmiar: 2972 bajtów EMOLAK (S-1) polecany jest do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna i materiałów drewnopochodnych (okna, drzwi, meble itp.), podłoży mineralnych (wszelkiego rodzaju tynki, beton itp.) oraz metali, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Produkowany jest w kolorze białym, brązowym i czarnym (połysk i mat). Dostępny również w sytemie kolorowania.

EMOLAK LUX (S-4) Emalia tiksotropowa do okien, drzwi i mebli
Rozmiar: 2978 bajtów EMOLAK LUX (S-4) polecany jest do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna, materiałów drewnopochodnych (okna, drzwi, meble), podłoży mineralnych (wszelkiego rodzaju tynki, beton) oraz metali zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

EMOLAK - EKO (S-8) Emalia akrylowa do okien, drzwi i mebli
Rozmiar: 3118 bajtów Emalia wodorozcieńczalna EMOLAK-EKO (S-8) jest przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania powierzchni i przedmiotów wykonanych z drewna, materiałów drewnopochodnych, żelaza i metali nieżelaznych, tworzyw sztucznych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń, a także podłoży mineralnych (wszelkiego rodzaju tynki, beton itp.) wewnątrz pomieszczeń. EMOLAK-EKO (S-8) jest produkowany w zestawie kolorów: biały, jogurtowy, budyniowy, żółty, jasny róż, łososiowy, dzika śliwka, brązowy, czerwony, fiołkowy, niebieski, bladoniebieski, groszkowy, zielony, szary, czarny. Jest również dostępny w systemie kolorowania.

MÓJ DOM (S-6) Emalia ftalowa ogólnego stosowania
Rozmiar: 2750 bajtów Emalia ftalowa MÓJ DOM (S-6) przeznaczona jest do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna i materiałów drewnopochodnych (okna, drzwi, meble itp.), podłoży mineralnych (wszelkiego rodzaju tynki, beton itp.) oraz metali zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Jest produkowana w zestawie kolorów: biały, kremowy, brzoskwiniowy, kość słoniowa, żółty słoneczny, czerwony, orzech jasny, orzech średni, brązowy, wrzosowy, niebieski lazurowy, popielaty, stalowo szary, morska głębia, błękitny, pistacjowy, zielony soczysty, czarny.

MÓJ DOM (S-7) Emalia akrylowa wodorozcieńczalna ogólnego stosowania
Rozmiar: 2632 bajtów Emalia akrylowa wodorozcieńczalna MÓJ DOM (S-7) jest przeznaczona do ochronno - dekoracyjnego malowania powierzchni i przedmiotów wykonanych z drewna i materiałów drewnopochodnych (okna, drzwi, meble itp.) oraz metalu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nadaje się również do malowania podłoży mineralnych wewnątrz pomieszczeń

WYROBY DO WNĘTRZ
EMULSJA Z MOTYLKIEM (W-8) Akrylowa do malowania ścian i sufitów
Rozmiar: 2784 bajtów EMULSJA Z MOTYLKIEM (W-8) jest przeznaczona do wymalowań wewnętrznych ścian i sufitów w budynkach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej. Farba EMULSJA Z MOTYLKIM (W-8) jest dostępna w sytemie kolorowania.

REMOMAT (W-11) Farba do malowania ścian i sufitów na plamy i zacieki
Rozmiar: 2994 bajtów REMOMAT (W-11) jest farbą przeznaczoną do malowania wnętrz w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, szpitale, kościoły, urzędy itp.) Nadaje się do malowania tynków wapiennych, wapienno-cementowych, betonu, drewna, materiałów drewnopochodnych, tapet papierowych, starych powłok farb emulsyjnych, dyspersyjnych, wapiennych, olejnych itp.

AQUA-EMOMAT (W-6) Wysokokryjąca farba akrylowa, wodorozcieńczalna na plamy i zacieki
Rozmiar: 2934 bajtów AQUA-EMOMAT ( W-6 ) przeznaczony jest do malowania wnętrz - ścian i sufitów szczególnie w miejscach pokrytych zaciekami wodnymi , plamami nikotynowymi i innymi zabrudzeniami trudnymi do pokrycia tradycyjnymi emulsjami . Farba AQUA-EMOMAT (W-6) przeznaczona jest się do stosowania w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej (szkoły, przedszkola, szpitale, kościoły, urzędy itp.). Nadaje się do malowania podłoży mineralnych (tynk cementowy, cementowo-wapienny, wapienny, beton), drewna i materiałów drewnopodobnych oraz starych powłok farb, spójnych z podłożem i tapet papierowych .

MÓJ DOM (W-10) Farba emulsyjna akrylowa do wymalowań wewnętrznych
Rozmiar: 2650 bajtów Farba emulsyjna akrylowa MÓJ DOM (W-10) jest przeznaczona do malowania ścian i sufitów wewnątrz budynków mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej.

IMPREGNAT PRZECIWGRZYBICZNY (SP-3) Uniwersalny wodorozcieńczalny
IMPREGNAT PRZECIWGRZYBICZNY (SP-3) jest przeznaczony do impregnacji podłoży takich jak: tynki (cementowe, cementowo-wapienne, gipsowe), beton oraz drewno, materiały drewnopochodne, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

WYROBY DO FASAD
MÓJ DOM (F-2) Farba emulsyjna do wymalowań zewnętrznych
Rozmiar: 2724 bajtów Farba emulsyjna MÓJ DOM (F-2) jest przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania elewacji. Można ją także stosować do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń.

FARBA FASADOWA Z MOTYLKIEM (F-1) Akrylowa do wymalowań zewnętrznych
Rozmiar: 2243 bajtów FARBA FASADOWA Z MOTYLKIEM (F-1) jest przeznaczona do ochronno-dekoracyjnego malowania elewacji wykonanych z różnych podłoży mineralnych takich jak: beton, tynki cementowo-wapienne, gipsowe, mury z cegły i kamienia naturalnego. Nadaje się również do renowacji powierzchni starych powłok lakierniczych. Farba jest dostępna w sytemie kolorowania.