O FIRMIE OFERTA HANDLOWA ADRESY KONTAKTOWE
Centrum Kolorów
Wykaz sklepów i Hurtowni SED-CHEM
OFERTA PRODUKTÓW DULUX

Te i inne produkty Dulux znajdą Państwo w naszych sklepach i hurtowniach

PODKŁADY
DULUX GRUNT wodny preparat gruntujący (gotowy do użycia)
Rozmiar: 2687 bajtów Dulux Grunt - jest gotową do użycia gruntujacą emulsją wodną, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, przede wszystkim pod farby emulsyjne. Przeznaczona jest do nakładania na wcześniej niemalowane, chłonne i porowate podłoża: betonowe, płyt gipsowo-kartonowych, gładzi gipsowych, tynków cementowych i cementowo-wapiennych itp. Duża zdolność penetracji sprawia, że szybko wnika w głąb podłoża wzmacniając je, wysuszając hydrofobizując. Blokuje pylistość, zmniejsza i wyrównuje chłonność, tym samym poprawia przyczepność powłoki farby, efektowność klejenia, równomierność schnięcia.

DULUX ALL PURPOSE PRIMER farba podkładowa pod emalie alkidowe
Rozmiar: 3197 bajtów Dulux All Purpose Primer - jest farbą podkładową stosowaną do gruntowania takich podłoży jak: drewno, metale żelazne i tynk, eksploatowanych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Tworzy gładką powłokę, zapewniającą wyrównanie powierzchni oraz dobrą przyczepność następnych malowań.

DULUX WEATHERSHIELD FUNGICIDAL WASH ochronny środek grzybobójczy
Rozmiar: 2126 bajtów Dulux Weathershield Fungicidal Wash - jest środkiem grzybobójczym przeznaczonym do zwalczania pleśni, alg, grzybów i porostów atakujących surowe lub malowane powierzchnie drewniane i mury. Może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

EMALIE DO DREWNA / METALU / POWIERZCHNI MINERALNYCH
DULUX KOLORY ŚWIATA wodna emalia akrylowa do drewna i metalu (aksamitna)
Rozmiar: 3446 bajtów Dulux Kolory Świata aksamitna - jest wodną emalią akrylową przeznaczoną do malowania drewna (np. mebli, drzwi, okien, listew i detali wykończeniowych) wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Można nią również malować odpowiednio przygotowane powierzchnie: metali żelaznych, tynków, płyt gipsowo-kartonowych, tapet papierowych, powierzchni PCV itp. Nie zawiera szkodliwych i uciążliwych rozpuszczalników organicznych. Dzięki unikalnej recepturze wyrób jest przyjemny w użyciu, nie kapie z pędzla, łatwo się rozprowadza. Uzyskana nie żółknąca powłoka jest trwała na lata i nadaje pomieszczeniom wspaniałe barwne i aksamitne wykończenie.

DULUX ONCE EMALIA jednowarstwowa emalia alkidowa do drewna i metalu (aksamitna)
Rozmiar: 4114 bajtów Dulux Once Emalia - jest rozpuszczalnikową emalią alkidową, stosowaną do malowania drewna i metali żelaznych, tam gdzie potrzebne jest uzyskanie aksamitnego wykończenia powierzchni, przy dobrej trwałości powłoki (np. drzwi, okna, kaloryfery, rury, elementy konstrukcyjne i inne). Unikalna formuła emalii została opracowana tak, aby prawidłowy efekt końcowy został osiągnięty po jednokrotnym malowaniu. Uzyskana powłoka jest trwała, może być używana do malowania wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Tiksotropowa konsystencja sprawia, że malowanie odbywa się bez chlapania, co obniża straty wyrobu i poprawia komfort pracy. Zróżnicowanie i inspirujące kolory Dulux Once Emalia pozwalają na uzyskanie ciekawych efektów dekoracyjnych.

DULUX WHITE SPIRIT rozcieńczalnik do lakierów i emalii alkidowych oraz farb ftalowych i olejnych
Rozmiar: 2398 bajtów Dulux White Spirit - przeznaczony jest do rozcieńczania lakierów, emalii alkidowych, a także farb ftalowych i olejnych oraz do mycia narzędzi używanych przy ich stosowaniu. Rozcieńczalnik Dulux White Spirit polecany jest do takich wyrobów, jak: Dulux Once Emalia, Dulux Emalia Ultra oraz rozpuszczalnikowych lakierów i lakierobejcy Dulux do drewna.

EMULSJE DO ŚCIAN I SUFITÓW
DULUX SUPER MATT BIAŁA emulsja akrylowa do ścian i sufitów (matowa)
Rozmiar: 2940 bajtów Dulux Super Matt - najwyższej jakości farba emulsyjna akrylowa, przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania: tynków (cementowych i cementowo - wapiennych), podłoży gipsowych, płyt kartonowo - gipsowych, tapet papierowych i z włókna szklanego - wewnątrz pomieszczeń. Farba tworzy tiksotropową strukturę co sprawia, że nie kapie z pędzla czy wałka i dlatego szczególnie dobrze nadaje się do malowania ścian i trudnych powierzchni (np. sufity). Bardzo łatwo daje się rozprowadzać na malowanym podłożu. Jest wyjątkowo wydajna i doskonale kryje. Powłoka farby jest matowa, a jej mikroporowata struktura umożliwia ścianom oddychanie.

DULUX MAGIA BIELI biała emulsja akrylowa do ścian i sufitów (matowa)
Rozmiar: 3359 bajtów Dulux Magia Bieli - jest akrylową farbą emulsyjną przeznaczoną do renowacyjnego i dekoracyjnego malowania: tynków (cementowych i cementowo - wapiennych), podłoży gipsowych, płyt kartonowo - gipsowych, tapet papierowych i z włókna szklanego, wewnątrz pomieszczeń. Wykorzystuje ona technologię zanikającego koloru, dzięki czemu mamy większą kontrolę nad procesem malowania. Różowa przy malowaniu farba przed upływem 40 minut zmienia się tworząc powłokę o ciepłym odcieniu bieli. Farba nie kapie z pędzla i wałka dzięki tiksotropowej konsystencji, daje się łatwo rozprowadzać na malowanym podłożu, pozwalając na uzyskanie dużej wydajności, przy zachowaniu dobrego krycia. Powłoka farby jest matowa a jej mikroporowata struktura umożliwia ścianom oddychanie.

DULUX ONCE EMULSJA jednowarstwowa emulsja akrylowa do ścian i sufitów (aksamitna)
Rozmiar: 3714 bajtów Dulux Once Emulsja - jest przeznaczona do stosowania wewnątrz pomieszczeń, do malowania ścian i sufitów wykonanych z: tynków cementowych i cementowo-wapiennych, gładzi gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych oraz tapet. Unikalna formuła oparta na dyspersji akrylowej oraz tiksotropowa konsystencja zapewniają, że prawidłowy efekt końcowy zostaje osiągnięty po jednokrotnym malowaniu, a podczas malowania farba nie kapie z pędzla czy wałka. Emulsja ta jest szczególnie przydatna tam, gdzie prace muszą być wykonane szybko oraz tam, gdzie niemożliwe jest dokładne osłonięcie wyposażenia. Dzięki zróżnicowanym i atrakcyjnym kolorom łatwo jest ciekawie aranżować wnętrza pomieszczeń mieszkalnych i obiektów użyteczności publicznej.

DULUX KOLORY ŚWIATA szorowalna emulsja akrylowa do ścian i sufitów (matowa)
Rozmiar: 3602 bajtów Dulux Kolory Świata - najwyższej jakości farba emulsyjna akrylowa przeznaczona do dekoracyjnego i ochronnego malowania: tynków (cementowych i cementowo-wapiennych), podłoży gipsowych, płyt kartonowo-gipsowych, tapet papierowych i z włókna szklanego, wewnątrz pomieszczeń. Tiksotropowa struktura farby sprawia, że nie kapie z pędzla czy wałka i dlatego szczególnie dobrze nadaje się do malowania ścian i trudnych powierzchni (np. sufity). Bardzo łatwo daje się rozprowadzać na malowanym podłożu. Jest wyjątkowo wydajna i doskonale kryje. Powłoka farby jest matowa, a jej mikroporowata struktura umożliwia ścianom oddychanie.

DULUX KUCHNIA I ŁAZIENKA szorowalna emulsja akrylowa do ścian i sufitów, odporna na tłuszcz i zabrudzenia (aksamitna)
Rozmiar: 3408 bajtów Dulux Kuchnia i Łazienka jest szorowalną emulsją akrylową przeznaczoną do malowania ścian i sufitów wykonanych z: tynków (cementowych i cementowo-wapiennych) i gładzi gipsowych itd. Doskonale nadaje się do stosowania na powierzchniach narażonych na zabrudzenia, kondensację pary wodnej oraz działanie tłuszczu np. kuchnie, łazienki itp. Tworzy paroprzepuszczalną, wyjątkowo trwałą powłokę o aksamitnym wykończeniu. Odpowiednia konsystencja, łatwość malowania i dobre krycie sprawiają, że malowanie nie jest czynnością uciążliwą. Opracowana gama kolorów pozwala na harmonijny dobór kolorystyki do najczęściej wybieranych odcieni glazury i terakoty.

DULUX Dulux Testery Koloru emulsje do ścian i sufitów
Rozmiar: 7967 bajtów Dulux Tester Koloru - jest próbką koloru emulsji przeznaczonej do zastosowań wewnętrznych. Po wykonaniu wymalowań na przenośnych planszach daje możliwość sprawdzenia, jak wygląda dany kolor w różnych miejscacch pomieszczenia, przy świetle dziennym i sztucznym. Ułatwia dokonanie wyboru koloru farb, którymi będą malowane ściany i sufity we wnętrzach, tak aby tworzyły całość spełniającą oczekiwania Klienta.