O FIRMIE OFERTA HANDLOWA ADRESY KONTAKTOWE
Centrum Kolorów
Wykaz sklepów i Hurtowni SED-CHEM
OFERTA PRODUKTÓW CERESIT

Te i inne produkty Ceresit znajdą Państwo w naszych sklepach i hurtowniach

MATERIAŁY DO UKŁADANIA I SPOINOWANIA PŁYTEK
Zaprawa klejąca, do wnętrz CM 9
do mocowania płytek ceramicznych na nieodkształcalnych podłożach, takich jak: beton, jastrych cementowy, tynk cementowy i cementowo-wapienny. Do stosowania na ściany i posadzki, jedynie wewnątrz budynków.

Cienkowarstwowa zaprawa klejąca CM 11
do mocowania płytek ceramicznych, cementowych i kamiennych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Podstawowa zaprawa do stosowania na typowych, nieodkształcalnych podłożach.

Średniowarstwowa zaprawa klejąca CM 12
do mocowania płytek ceramicznych i cementowych o dużych wymiarach. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na nieodkształcalnych podłożach.

Szybko twardniejąca zaprawa klejąca CM 14
do mocowania płytek ceramicznych, cementowych i kamiennych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na nieodkształcalnych podłożach.

Zaprawa klejąca do marmuru CM 15
biała, szybko twardniejąca. Do mocowania także jasnych wapieni i innych skał grubokrystalicznych, na typowych nieodkształcalnych podłożach, wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Zaprawa klejąca "profi" CM 16
wydajna i łatwo urabialna. Do mocowania płytek ceramicznych, cementowych i kamiennych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na nieodkształcalnych podłożach.

Zaprawa klejąca "flexibel" CM 17
do mocowania płytek ceramicznych, cementowych i kamiennych na podłożach odkształcalnych oraz na podłożach krytycznych. Zapewnia uelastycznione połączenie, polecana do mocowania płytek na wiotkich ściankach działowych i ogrzewanych podłóg.

Zaprawa klejąca "flex" CM 117
uelastyczniona zaprawa, szczególnie zalecana do mocowania płytek gresowych wewnątrz budynków. Z dodatkiem emulsji CC 83 może być stosowana do gresów również na zewnątrz.

Zaprawa klejąca do dużych płyt CM 19
Szybko twardniejąca, uelastyczniona, do mocowania posadzkowych, wielkoformatowych płyt ceramicznych (także gresowych) oraz dostatecznie grubych płyt z kamienia naturalnego. Do użycia wewnątrz i na zewnątrz budynków.

MATERIAŁY DO WYKONYWANIA I NAPRAWY POSADZEK
Farba epoksydowa, chemoodporna CF 34
do wykonywania wodoszczelnych powłok malarskich na podłożach cementowych. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, także w miejscach narażonych na stałe zawilgocenie. Nadaje się do malowania ścian i podłóg.

Rozlewny podkład pod posadzki CN 70
Samoczynnie wygładzający się materiał do wyrównywania podłoży pod posadzki wewnątrz budynków, w zakresie 3-25 mm. Nadaje się także do stropów betonowych oraz podkładów cementowych (także grzejnych).

Zaprawa wyrównująca CN 72 CN 70
Samoczynnie wygładzająca się zaprawa do wyrównywania podkładów pod posadzki w zakresie 2-10 mm oraz do wylewania posadzek. Do stosowania wewnątrz budynków.

Rozlewna posadzka cementowa CN 76
Samoczynnie wygładzająca się zaprawa do wylewania silnie obciążonych posadzek oraz do wyrównywania podkładów pod posadzki, w zakresie 4-50 mm. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Szybko twardniejąca zaprawa cementowa CN 83
do napraw i wykonywania silnie obciążonych posadzek oraz do reperacji elementów betonowych w zakresie 5-30 mm. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków.

Spoiwo szybko twardniejące CN 85 cementowa CN 83
do wykonywania szybko twardniejących, monolitycznych podkładów podłogowych o grubości 10-80 mm. Stosowane po wymieszaniu z kruszywem, do podłoży wewnątrz budynków nie narażonych na trwałe zawilgocenie.

MATERIAŁY DO USZCZELNIANIA I OCHRONY BUDOWLI
Wodoszczelna zaprawa cementowa CR 65
do uszczelniania budowli i elementów budowlanych, nieodkształcalnych i nie zasolonych. Odpowiednia do wyprawiania wnętrz basenów i zbiorników na wodę, konstrukcji, powierzchni cementowych tynków oraz podkładów pod posadzki.

Elastyczna zaprawa uszczelniająca CR 166
dwuskładnikowa zaprawa do uszczelniania budowli i elementów budowlanych, do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków, na podłoża odkształcalne i nieodkształcalne.

Koncentrat tynku renowacyjnego CO 84
domieszka do wykonywania tynków renowacyjnych na zawilgoconych i zasolonych ścianach wewnętrznych oraz zewnętrznych. Zalecany do obiektów zabytkowych.

MATERIAŁY DO KOTWIENIA I MONTAŻU KONSTRUKCJI
Cement błyskawiczny CX 1
bardzo szybko wiążący materiał do tamowania przecieków wody. Służy do uszczelniania murów i betonów w przypadku wystąpienia przecieków wody, mocny już po 3 minutach.

Cement montażowy CX 5
bardzo szybko twardniejący materiał do montażu i zakotwień elementów oraz do tamowania lokalnych sączeń wody.

Zaprawa montażowa CX 15
o bardzo wysokiej wytrzymałości, do kotwienia maszyn i montażu ciężkich konstrukcji stalowych w fundamentach oraz do wykonywania podlewek.

MATERIAŁY DO TYNKOWANIA, MALOWANIA I OCIEPLANI BUDOWLI
DODATKI DO ZAPRAW I BETONU