O FIRMIE OFERTA HANDLOWA ADRESY KONTAKTOWE
Centrum Kolorów
Wykaz sklepów i Hurtowni SED-CHEM
OFERTA PRODUKTÓW CEKOL

Te i inne produkty Cekol znajdą Państwo w naszych sklepach i hurtowniach

CEKOL C-11 WYSOKOELASTYCZNA ZAPRAWA KLEJĄCA MROZO- I WODOODPORNA
CEKOL C-11 stosuje się do przyklejania płytek gresowych, ceramicznych, kamiennych i szklanych oraz wełny mineralnej do podłoży betonowych, cegły, gazobetonu, bloczków keramzytowych, płyt i bloczków gipsowych, stabilnych podłoży drewnopochodnych i konstrukcji stalowych. Za pomocą CEKOL C-11 można kleić nową glazurę na starą bez konieczności skuwania. Zaprawę można stosować również do powierzchni podgrzewanych, wyrównywania i szpachlowania.

CEKOL CS-12 SPECJALNA, WYSOKOELASTYCZNA ZAPRAWA KLEJĄCA, WODOSZCZELNA, MROZOODPORNA
CEKOL CS-12 dzięki specjalnym dodatkom hydrofobizującym jest szczególnie polecany do przyklejania okładzin ceramicznych w basenach, fontannach, na balkonach i tarasach. Można go również stosować do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych, kamiennych, szklanych oraz wełny mineralnej, elementów styropianowych do podłoży betonowych, z cegły, gazobetonu, bloczków keramzytowych, płyt i bloczków gipsowych oraz stabilnych podłoży drewnopochodnych. W celu uzyskania wodoszczelności zaprawę należy stosować na całej powierzchni podłoża. CEKOL CS-12 można stosować również do powierzchni podgrzewanych, wyrównywania i szpachlowania.

CEKOL K-7 SPECJALNA, MROZOODPORNA ZAPRAWA KLEJĄCA DO KLINKIERU
CEKOL K-7 przeznaczony jest do przyklejania elementów klinkierowych, płytek elewacyjnych, ceramicznych, klinkierowych, z kamienia naturalnego i sztucznego. Zaprawę CEKOL K-7 należy stosować na całej powierzchni podłoża.

DO SYSTEMÓW DOCIEPLEŃ
CEKOL CS-129-B BIAŁA ZAPRAWA KLEJĄCA DO SYSTEMU OCIEPLEŃ CEKOL CS
CEKOL CS-129-B stosuje się do zatapiania siatki z włókna szklanego na izolacji termicznej budynku wykonanej ze styropianu. Zaprawę klejącą CEKOL CS-129-B można stosować również do przyklejania płyt styropianowych do podłoży mineralnych. Dzięki białej barwie CEKOL CS-129-B stanowi doskonały podkład pod tynki szlachetne w bezspoinowych systemach ocieplania ścian zewnętrznych budynków (BSO).

CEKOL CS-129-S ZAPRAWA KLEJĄCA DO SYSTEMU OCIEPLEŃ CEKOL CS
CEKOL CS-129-S stosuje się do przyklejania izolacji termicznych ze styropianu do podłoży mineralnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. CEKOL CS-129-S można również stosować do zatapiania siatki z włókna szklanego na izolacji termicznej ze styropianu.

GIPS, TYNKI ...
CEKOL C-40 MASA DO BEZTAŚMOWEGO SPOINOWANIA PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH
CEKOL C-40 jest doskonałym materiałem do spoinowania płyt kartonowo-gipsowych bez konieczności stosowania taśmy wzmacniającej. CEKOL C-40 ma zastosowanie również przy uzupełnianiu pęknięć i rys powstałych na powierzchni ścian i sufitów.

CEKOL C-45 BIAŁA MASA SZPACHLOWA, GŁADKI TYNK GIPSOWY
CEKOL C-45 BIAŁA MASA SZPACHLOWA, GŁADKI TYNK GIPSOWY

CEKOL GS-20 KLEJ GIPSOWY
CEKOL GS-20 służy do przyklejania płyt kartonowo-gipsowych oraz elementów gipsowych (sztukaterii) do podłoży betonowych, z cegły, gazobetonu oraz bloczków gipsowych. Może być stosowany wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

CEKOL GS-100 GIPS SZPACHLOWY
CEKOL GS-100 służy do uzupełniania ubytków, pęknięć w podłożach mineralnych, szpachlowania i wyrównywania ścian i sufitów. Stanowi doskonały podkład pod farby i tapety. Może być stosowany wyłącznie wewnątrz pomieszczeń.

CEKOL GS-200 GŁADŹ SZPACHLOWA
dCEKOL GS-200 służy do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem i tapetowaniem. Umożliwia wykonanie gładkich powierzchni.

ZAPRAWY
CEKOL ZM-01 ZAPRAWA MURARSKA
CEKOL ZM-01 przeznaczony jest do murowania ścian z cegły, gazobetonu, keramzytobetonu i innych elementów ściennych. Szerokość spoiny powinna być nie mniejsza niż 8 mm. CEKOL ZM-01 może być również stosowany do wszelkich robót murarskich i remontowych wewnątrz i na zewnątrz budynków.

CEKOL ZT-02 ZAPRAWA TYNKARSKA
CEKOL ZT-02 stosuje się do wykonywania tynków na podłożach z cegły, gazobetonu, keramzytobetonu na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. CEKOL ZT-02 może być również stosowany do uzupełniania ubytków na ścianach i sufitach.

CEKOL ZP-03 GRUBOWARSTWOWY PODKŁAD POD POSADZKI
CEKOL ZP-03 służy do wykonywania posadzek cementowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. CEKOL ZP-03 może stanowić podkład pod wykładziny ceramiczne, parkiety, panele i wykładziny PVC.

CEKOL ZW-04 ZAPRAWA WYRÓWNUJĄCA, MROZO- I WODOODPORNA
CEKOL ZW-04 jest zaprawą służącą do uzupełniania ubytków i wyrównywania powierzchni ścian i podłóg. CEKOL ZW-04 służy również jako materiał do wykonywania podkładu podłogowego. Zastosowanie zaprawy CEKOL ZW-04 jako podkład zmniejsza zużycie zapraw klejących i wylewek samoniwelujących przy pracach remontowych i wykończeniowych. Do wykonywania posadzek można również zastosować zaprawy np. CEKOL ZP-03 lub wylewkę samoniwelującą CEKOL L-01.

...
CEKOL T-60-A MASA SCZEPNA DO ŁĄCZENIA STAREGO BETONU Z NOWYM
CEKOL T-60-A jest suchą mieszanką przeznaczoną do wykonywania warstwy sczepnej przy łączeniu starego betonu z nowym. CEKOL T-60-A może być stosowany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. CEKOL T-60-A przeznaczony jest do wykonywania wszelkich napraw powierzchni betonowych. CEKOL T-60-A posiada Aprobatę Techniczną Instytutu Badawczego Dróg i Mostów do powierzchniowych napraw betonowych konstrukcji mostowych.

TYNKI ELEWACYJNE
CEKOL C-35 GŁADKI TYNK ELEWACYJNY, BIAŁA MASA SZPACHLOWA DO STOSOWANIA NA ZEWNĄTRZ I WEWNĄTRZ BUDYNKÓW
CEKOL C-35 jest wysokiej jakości materiałem przeznaczonym do wygładzania, wyrównywania i uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków (elewacji). Może być również stosowany wewnątrz pomieszczeń, a szczególnie w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np. łazienki, sauny, chłodnie). CEKOL C-35 umożliwia wykonanie gładkich powierzchni.

CEKOL C-35 "BARANEK" BIAŁY TYNK MINERALNY O UZIARNIENIU DO 1,5 LUB 2,5 MM
CEKOL C-35 "BARANEK" jest wysokiej jakości materiałem do uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków. Może być stosowany również wewnątrz pomieszczeń. CEKOL C-35 "BARANEK" jest przeznaczony do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich.

WYLEWKI CEMENTOWE
CEKOL L-01 SAMONIWELUJĄCA WYLEWKA CEMENTOWA
CEKOL L-01 jest samoniwelującą cementową zaprawą przeznaczoną do ręcznego lub maszynowego wylewania podkładów i podłoży pod płytki ceramiczne, kamienne, wykładziny elastyczne, parkiety, mozaiki parkietowe itp. Przeznaczona jest również do stosowania na posadzki podgrzewane. CEKOL L-01 nadaje się do stosowania w pomieszczeniach mieszkalnych i budynkach użyteczności publicznej. Doskonała do wykorzystania w budynkach nowych i odnawianych, a także przy remontach posadzek. CEKOL L-01 można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków.