O FIRMIE OFERTA HANDLOWA ADRESY KONTAKTOWE
Rozmiar: 14102 bajtów
Wykaz sklepów i Hurtowni SED-CHEM
OFERTA PRODUKTÓW ATLAS

Te i inne produkty Atlas znajdą Państwo w naszych sklepach i hurtowniach

ZAPRAWY KLEJOWE
ATLAS ROKER W-20
Rozmiar: 5996 bajtów Zaprawę klejową ATLAS ROKER W-20 stosuje się do przyklejania płyt fasadowych z wełny mineralnej na typowych podłożach mineralnych oraz do wykonywania warstwy zbrojonej w systemie dociepleń ATLAS ROKER.

ZAPRAWA KLEJOWA STOPTER K-10
Rozmiar: 5637 bajtów Zaprawę klejową ATLAS STOPTER K-10 stosuje się do przyklejania płyt styropianowych na typowych podłożach mineralnych. Zaprawa STOPTER K-10 wraz z zaprawą STOPTER K-20, siatką zbrojącą oraz styropianem tworzy system dociepleń ATLAS STOPTER M-10 i P-10.

STOPTER K-20
Rozmiar: 5683 bajtów Zaprawę klejową ATLAS STOPTER K-20 stosuje się do przyklejania płyt styropianowych na typowych podłożach mineralnych oraz do wykonywania warstwy zbrojonej w systemie dociepleń ATLAS STOPTER. Zaprawa STOPTER K-20 użyta wraz z siatką zbrojącą stanowi doskonały system mineralnej renowacji starych tynków.

ZAPRAWY TYNKARSKIE
ATLAS CERMIT SN
Rozmiar: 5331 bajtów ATLAS CERMIT SN jest szlachetną, cienkowarstwową, mineralną zaprawą tynkarską, która przeznaczona jest do ręcznego wykonywania tynków zewnętrznych i wewnętrznych. ATLAS CERMIT SN można układać na wszystkich równych podłożach mineralnych, takich jak: beton, tynki cementowo-wapienne, płyty gipsowo-kartonowe oraz na warstwach zbrojonych w systemach dociepleń ATLAS STOPTER lub ATLAS ROKER.

ATLAS CERMIT DR
Rozmiar: 5628 bajtów ATLAS CERMIT DR jest szlachetną, cienkowarstwową, mineralną zaprawą tynkarską, która przeznaczona jest do ręcznego wykonywania tynków zewnętrznych i wewnętrznych. ATLAS CERMIT DR można układać na wszystkich równych podłożach mineralnych, takich jak: beton, tynki cementowo-wapienne, płyty gipsowo-kartonowe oraz na warstwach zbrojonych w systemach dociepleń ATLAS STOPTER lub ATLAS ROKER.

ATLAS CERMIT PS
Rozmiar: 5186 bajtów ATLAS CERMIT PS jest szlachetną, cienkowarstwową, mineralną zaprawą tynkarską, która przeznaczona jest do ręcznego wykonywania tynków zewnętrznych i wewnętrznych. ATLAS CERMIT PS można układać na wszystkich równych podłożach mineralnych, takich jak: beton, tynki cementowe i wapienne, płyty gipsowo-kartonowe oraz na warstwach zbrojonych w systemach dociepleń ATLAS STOPTER lub ATLAS ROKER.

TYNKI DEKORACYJNE
AKRYLOWE TYNKI DEKORACYJNE
Rozmiar: 8366 bajtów ATLAS CERMIT N i R to cienkowarstwowe, dekoracyjne tynki strukturalne, przeznaczone do ręcznego wykonywania tynków zewnętrznych i wewnętrznych. Można je stosować na wszystkich równych podłożach mineralnych, takich jak: beton, gips, tynki, płyty gipsowo-kartonowe oraz na warstwach zbrojonych w systemie dociepleń ATLAS STOPTER.

ATLAS DEKO S8
Rozmiar: 8723 bajtów Tynk strukturalny ATLAS DEKO S8 przeznaczony jest do wykonywania tynków zewnętrznych i wewnętrznych o efektownej fakturze. Jest to najnowszej generacji wyprawa tynkarska do dowolnego fakturowania, pozwalająca uzyskać niepowtarzalny charakter elewacji. Tynk strukturalny ATLAS DEKO S8 można stosować na wszystkich podłożach (gdzie pożądany jest dekoracyjny charakter powierzchni) takich jak: tynki cementowo-wapienne, cementowe, płyty gipsowo-kartonowe, drewnopochodne itp.

ATLAS DEKO M
Rozmiar: 8952 bajtów Tynk mozaikowy ATLAS DEKO M przeznaczony jest do ręcznego wykonywania powierzchni dekoracyjnych wewnątrz i na zewnątrz budynków, w szczególności na cokoły, podmurówki, ściany balkonowe itp. Ze względu na wysoką trwałość, odporność na zmywanie, czyszczenie i ścieranie tynk mozaikowy ATLAS DEKO M zalecany jest do wykańczania powierzchni szczególnie obciążonych użytkowo. Można go stosować na wszystkich równych podłożach mineralnych, takich jak: beton, tynki cementowo-wapienne, cementowe, płyty gipsowo-kartonowe, drewnopochodne oraz na warstwach zbrojonych w systemach dociepleń budynków. Bogata kolorystyka pozwala na dużą swobodę przy projektowaniu i wykonywaniu pomieszczeń wystawowych, salonów samochodowych, biur, klatek schodowych oraz pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.

SYSTEMY DOCIEPLEŃ
SYSTEM DOCIEPLEŃ ATLAS STOPTER
Rozmiar: 9382 bajtów System ATLAS STOPTER jest firmową odmianą metody "lekkiej" ocieplania ścian zewnętrznych budynków objętej instrukcją ITB nr 334/96 " Ocieplanie ścian zewnętrznych budynków metodą lekką".
     Metoda ta polega na przymocowaniu do ścian od strony zewnętrznej, warstwowego układu elewacyjnego, w którym warstwę izolacyjną stanowią płyty styropianowe, a warstwę elewacyjną - cienka wyprawa tynkarska z podkładem zbrojonym tkaniną szklaną.

SYSTEM DOCIEPLEŃ ATLAS ROKER
Rozmiar: 8954 bajtów System ATLAS ROKER jest firmową odmianą metody "lekkiej" ocieplania ścian zewnętrznych budynków objętej instrukcją ITB nr 334/96 " Ocieplanie ścian zewnętrznych budynków metodą lekką".
     Metoda ta polega na przymocowaniu do ścian od strony zewnętrznej, warstwowego układu elewacyjnego, w którym warstwę izolacyjną stanowią płyty z wełny mineralnej, a warstwę elewacyjną - cienka wyprawa tynkarska z podkładem zbrojonym tkaniną szklaną.
     System ATLAS ROKER sklasyfikowany jest jako system całkowicie niepalny. Zapewnia także bardzo dobrą izolację akustyczną oraz paroprzepuszczalność ściany zewnętrznej, co wpływa na zdrowy i przyjemny mikroklimat w mieszkaniu.